• 0532 484 7109

  • sas@sasglobalyapi.com

İvedikköy Mahallesi, Şahin Plaza No:245/46

Çelİk Konstrüksİyon
Çelik Konstrüksiyon

Çelik Konstrüksiyon

Çelik konstrüksiyon, spor tesislerinden fabrika binalarına, çelik sanayi yapılarından uçak hangarlarına, atölyelerden hangar ve depolara kadar genellikle taşıyıcı sistemlerin tercih edildiği bir yapı sistemidir. Özellikle deprem riski olan bölgelerde inşa edilen geniş açıklıklı ve yüksekliğe sahip yapılar için ideal bir seçenektir. Çelik konstrüksiyon yapılar diğer taşıyıcı sistemlere göre üstün mekanik özelliklere, kolay uygulama ve statik yeteneklere sahiptir. Bu nedenle çelik yapı güvenli, ekonomik ve hızlı kurulum imkanı sunmaktadır. Ana destek elemanları çelikten üretilen bu yapılar özellikle deprem bölgelerinde tercih edilmekte ve tavsiye edilmektedir.

Çelik Konstrüksiyon Çelik Konstrüksiyon Çelik Konstrüksiyon

Çelik Konstrüksiyon Kullanım Alanları

Çelik konstrüksiyon yapılar geniş kullanım alanlarına sahiptir. Özellikle deprem tehdidi altındaki coğrafi bölgelerde tercih edilmekte ve aşağıdaki alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır:

Çelik Konstrüksiyon Çelik Konstrüksiyon inşaat Çelik Konstrüksiyon Sas Global Yapı

Çelik Konstrüksiyon Avantajları

Çelik Konstrüksiyon Nedir Çelik Konstrüksiyon Fiyatları Çelik Konstrüksiyon

Sonuç olarak çelik konstrüksiyon yapılar geniş kullanım alanları, hızlı montaj, güvenilirlik ve ekonomi gibi avantajlar sunan bir yapı sistemidir. Özellikle deprem bölgelerinde tercih edilmesi yapıların dayanıklılığını arttırdığından yaygın bir tercih haline gelmiştir

30+ Marka Bize Güveniyor
Aselsan
Aydem Enerji
Enerji Sa
Kırşehir Özel İdare
Limak
Tüprag
Teknom Metal
Yatağan Termik